Fakultní škola

Interaktivní škola 21. století

Naše škola vstoupila 1.2. 2011 projektem Interaktivní škola 21. století do plnění OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který vyhlašuje MŠMT.

Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na základní škole. Zkvalitnění a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce.

Klíčovými aktivitami - inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti, inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd, inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT a inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji výuky cizích jazyků a soustavným vzděláváním pedagogických pracovníků ve formách a metodách výuky naplňujeme požadavky stanovené vyhlášeným operačním programem.

[1. 3. 2011 08:45:01] [Administrator Systemu]